Na kurtyzanę


Nie lubię pozować do zdjęć. Jakoś mi to nie wychodzi, dziwnie czuję się gdy muszę stać nieruchomo w danej pozycji. Często dla zabawy wykrzywiam swoją twarz do zdjęć, a później narzekam że nie mam żadnego normalnego zdjęcia nadającego się do wstawienia Wam tutaj. Skaczę, wyginam się, robię przysiady, pompki byleby nie stać nieruchomo i nie czuć się tak sztucznie. 

Zauważyłam zależność że jak na początku nie porobię wykrzywionych min i dziwnych, zabawnych póz to nie dam ujścia emocjom i reszta zdjęć ze mną wychodzi tragiczna, bo co chwile mam przypływ szaleństwa. Natomiast gdy się "wyszaleje" potrafię nawet, nawet znośnie pozować, naturalnie się poruszać i nie czuć skrępowania. Jestem serio dziwnie ...oryginalna. 

Chyba bardziej lubię robić zdjęcia niż na nich być, chociaż lubię też mieć fotki ze swoją facjatą, bo w późniejszym czasie będę mogła podziwiać swoją dawną cerę bez zmarszczek i to jak się zmieniłam. Właściwie jedno nie wyklucza drugiego, mam na myśli samowyzwalacz i statyw.  

Wiecie co, sądzę że ten kto robi zdjęcie, nie zawsze jest nazywany Jego stwórcą. Jeśli klikniesz na spust to znaczy że tylko pstryknęłeś zdjęcie. Stwórca to osoba która wymyśla tematykę zdjęcia, scenerię  rekwizyty, odpowiedni kadr oraz ogólnie przenosi swój obraz z głowy na fotografię i może to być osoba która nie stoi za obiektywem a przed nim. Myślę że zdjęcia które umieszczam na blogu to nie tylko zasługa fotografującej mnie osoby ale też moja, to takie nasze wspólne dzieło. Przy sesji często się kłócę, bo nie jest tak jak chce, a nie zawsze mogę sama wziąć aparat i zrobić zdjęcie, chociaż fotki w pomieszczeniu robię z moim przyjacielem samowyzwalaczem.

Dzisiejsza stylizacja nosi nazwę "na kurtyzanę", takie określenie usłyszałam od postronnego człowieka, który zobaczył mnie tak ubraną. #fajnie #nieśmieszne.
****
Lubicie robić zdjęcia czy na nich występować?  Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji? Faktycznie wyglądam jak "kurtyzana"? :P

5 komentarzy

 1. Genialnie wyglądasz! śliczna sukienka..ta koronka dodaje jej uroku :)
  http://wear-owska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia przepiękne jesteś Bardzo fotogeniczna.❤

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie w tych rajstopkach, zdecydowała bym się jednak na wyższe buty ;)

  _______________
  PorcelainDesire ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. sukienka prezentuje się na prawdę świetnie, podoba mi się jej kolor i kabaretki to taka kropka nad i :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialna stylizacja! Tez kiedyś miałam tak przed obiektywem ale przeszło mi z czasem ;*
  Only Dreams

  OdpowiedzUsuń