Najlepszy smartfon, spacer po lesie


Polecam spacer po lesie, nie tylko w celu znalezienia grzybów czy w jakimś konkretnym celu ale po to żeby zwyczajnie poczuć rześkie powietrze i przeżyć taką... emocjonalną jogę i łączność z naturą. 

Przed południem chyba najlepiej spaceruje się w takim klimacie, człowiek jakoś dopiero budzi się do życia. To mój pierwszy raz od dawna, kiedy wybrałam się właśnie w takie klimatyczne miejsce. Jak byłam dzieckiem częściej chodziłam na leśne wycieczki. W tą niedzielę postanowiłam to powtórzyć. Około godziny 9.30 byłam już na miejscu ubrana w sweter, bluzę, płaszcz, spodnie, stare buty i czapkę z daszkiem. Nie uwierzycie jak fajnie się czułam nie mając na sobie makijażu w takim miejscu, gdzie wiatr lekko muskał mi włosy i naturalną twarz bez tych wszystkich tuszów, pomadek i korektorów. Mogłam sobie przetrzeć oczy bez efektu pandy na twarzy, fan-ta-sty-cznie.


 Psy psociły niesamowicie, gdy tylko weszliśmy w głąb lasu zaczęły gonić jak szalone, oddalały się czasem ode mnie na dość dużą odległość żeby później skoczyć na mnie z rozbiegu (brudne i wytarzane gdzieś w błocie). 

Nie miałam przy sobie aparatu fotograficznego oprócz tego wbudowanego w telefon. Postanowiłam że zrobię kilka fotek które oddadzą chociaż w jakimś stopniu klimat. Jakość zdjęć nie będzie świetna, ale mam nadzieję że udało mi się wycisnąć chociaż trochę z mojego smartfona. Tak poza nawiasem, moglibyście polecić mi jakiś smartfon z dobrym aparatem i nienaganną jakością nagrywania filmów? Z racji tego że to ja byłam fotografem, nie zobaczycie mnie na zdjęciach, bo zwyczajnie nie miał mi kto zrobić fotek. 

Pytacie mnie często jakim telefonem robię zdjęcia na INSTAGRAMA - 
jest to ASUS ZENFONE 5 ale często też aparatem Canon 1100d najczęściej obiektyw stałoogniskowy 1.8 50 mm.
****
Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy SMARTFON do zdjęć i  nagrywania wideo? Piszcie koniecznie w komentarzach pod tym postem albo pod postem na facebooku [TU]. I jak tam zaplanowaliście już wycieczkę do lasu?

4 komentarze

 1. Ja polecam Samsung Galaxy S6 - jest prosty i świetnej jakości.
  Pozdrawiam, i zapraszam na mój blog!

  OdpowiedzUsuń
 2. Asus od zawsze robił świetne aparaty! Znam ludzi, którzy kupują je specjalnie, jako drugi telefon do robienia zdjęć. Dzięki za fajny wpis. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba przyznać, że aparat w tym modelu to jest potężny. Bardzo fajne fotki i ogólnie post. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś kupowałam tylko iPhone... Od jakiegoś czasu mam dość tych telefonów bo zupełnie nie trzymają baterii. Przerzuciłam się na Xiaomi - cena dużo niższa, a zarówno z telefonu, jak i baterii, jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń